نمایندگی سایت های هوشمند هیوا

در خانه کسب درآمد کنید

نمایندگی سایت های هوشمند چیست؟

 نمایندگی سایت های هوشمند هیوا امکان کسب درآمد از طریق فروش پنل سایت های  هیوا را به شما می‌دهد. تقاضای بالا برای بازاریابی مدرن در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. مزیت دیگر  نمایندگی سایت های ما این بوده که برای شروع نیاز به مهارت خاصی نداشته و تمامی امکانات لازم از طرف هیــوا اس ام اس در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 

نحوه درآمد نماینده ...

فروش سایت های هوشمند

مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و ... همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش 24 پنل در ماه در حدود 3.6 میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

فروش خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی برای سایت های فروخته شده خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش 5 خط با سود متوسط 50 تومان در ماه، سود ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی به 250 هزار تومان خواهد رسید.

متن های ارسالی کاربران از سایت

تعداد پیام های ارسالی‌ شما، با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما در روز 3500 پیام  (تعداد فوق العاده پایین) از سایت های خود ارسال کنند و هر پیامک 3.5 تومان برای شما سود داشته باشید، درآمد ماهیانه شما 350 هزار تومان خواهد بود.

فروش نمایندگی سایت

خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش نمایندگی سایت های هوشمند هیوا کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی، بروی پیای ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.

امکانات نمایندگی

با دریافت نمایندگی از هیــوا اس ام اس ، شما هم یک سایت فروش  مشابه هیــوا اس ام اس به همراه تمامی امکانات کاربری و مدیریتی تیم هیـوا اس ام اس ، با نام و برند خود خواهید داشت، که در هیچ یک از بخش های آن نامی از هیوا اس ام اس نخواهد بود و کاملا مستقل از نام هیوا اس ام اس می توانید فعالیت خود را شروع کنید.

درج و مدیریت کاربران

 

با دریافت نمایندگی هیوا، به سادگی می توانید کاربران جدید خود را تعریف کنید یا فرم ثبت نام آنلاین را فعال نمایید، علاوه بر ایجاد کاربر جدید، بیش از 20 امکان برای مدیریت کاربران در اختیار شما خواهد بود.

درج بسته و تعرفه دلخواه

 

نامحدود بسته بر اساس هزینه اولیه و تعرفه پیامک دلخواه خود ایجاد کنید و دسترسی امکانات هر کدام از بسته ها را بر اساس هزینه اولیه مشخص شده تغییر دهید. 

اتصال به درگاه بانکی شما

در سایت های  نمایندگی  هیوا ؛ شما میتوانید درگاه های بانکی خود را بر روی سایت های دریافتی تعریف کنید، تا پرداختی های کاربرانتان مستقیما به حساب شما واریز گردد.

بررسی آمار و گزارش‌گیری

از تمام فعالیت‌های سامانه گزارش گرفته و از جزئیات پرداختی ها، فعالییت ها، ارسال های انبوه، مدارک ارسالی کاربران و... کاربران خود آگاه باشید.

ایجاد همکار

برای مدیریت سایت ها، همکاران خود را به همراه دسترسی های مدیریتی آن ها مشخص کنید تا بتوانید کارهای مدیریت سامانه را واگذار کنید.

افزودن بانک شماره موبایل

علاوه بر دسترسی شما و کاربران به بانک شماره ها، بانک شماره های خود را به سامانه سایت های خود اضافه کنید و با یک کلیک دسترسی آن را به کاربران خود بدهید.

تعریف هزینه شماره اختصاصی

هزینه ثبت خطوط اختصاصی را برای کاربران خود مشخص کنید تا با خرید هر یک از خطوط اختصاصی سود شما محاسبه و به حساب شما واریز گردد.

شخصی سازی سامانه

ظاهر سایت ها را برای کاربران خود شخصی سازی کنید یا در زمان دلخواه خود برای کاربران پیام های مد نظر خود را نمایش دهید.

آغازی برای یک کسب و کار موفق

همین الان ثبت نام و نمایندگی خود را فعال و یک کسب و کار سود آور و موفق را شروع کنید.

ایجاد وب سایت اختصاصی

با اخد نمایندگی، یک قالب سایت مدیریتی (از پیش طراحی شده ) برای ایجاد کاربر و نماینده خواهید داشت و با خرید بسته پیشرفته نمایندگی می توانید علاوه بر آن یک وب سایت اختصاصی ( طراحی اختصاصی ) برای ارائه مشخصات، امکانات، بسته ها و تعرفه ها برای کاربران خود داشته باشید.

نمونه درآمدی نماینده هیوا اس ام اس

در زیر ما نمونه درآمد نمایندگی را با در نظر گرفتن حداقل ترین فعالیت یک ماهه بررسی کرده ایم، گزارش زیر با در نظر گرفتن حداقل فعالیت یک نماینده در نظر گرفته شده و همانند نمایندگان برتر ما امکان فعالیت چندین برابر به سادگی و با فعالیت بیشتر امکان پذیر است.

فروش پنل پیامک

اگر شما روزهای اداری هر ماه 1 پنل به فروش برسانید با در نظر گرفتن 24 روز کاری شما ماهیانه 24 پنل میفروشید و این حداقل فروش شما است.

Nov 09, 2017

ارسال پیامک انبوه

اگر شما 25 کاربر داشته باشید که به طور میانگین ماهیانه 4000 پیامک می فرستند (ارسال روزانه 130 پیامک توسط هر کاربر)، ارسال ماهیانه شما به 100.000 پیامک می رسد.

Nov 09, 2017

واگذاری خط اختصاصی

از 24 مشتری جدید ماهیانه شما، حداقل 5 نفر نیازمند خطوط اختصاصی با ارقام کمتر و شماره های بهتری هستند.

Nov 09, 2017

واگذاری نمایندگی

جذب ماهیانه یک نماینده از اقوام، آشنایان، همکاران و دوستان مطمئنا کار سختی نخواهد بود و علاوه بر سود اولیه به صورت طولانی مدت سود رسانی خواهد داشت.

Nov 09, 2017

در نظر داشته باشید نمونه درآمدی فوق با در نظر گرفتن فروش یک بسته در ماه و سود کم در نظر گرفته شده است و مطمئنا با فعالیت بیشتر، درآمد هم افزایش خواهش داشت.

تعرفه دریافت نمایندگی هیوا اس ام اس

امکان ارائه نماینده

وب‌سایت اختصاصی ورود کاربران

وب‌سایت معرفی و توضیحات اختصاصی

اعتبار هدیه

تعرفه پیامک

شماره اختصاصی هدیه (50001 و 50004)

ثبت نام و فعال‌سازی لحظه ای

قیمت بسته

نمایندگی+سایت آماده

 10,000 (پیامک)

18 تومان

انتخابی

920 هزار تومان

نمایندگی + سایت اختصاصی

 10,000 (پیامک)

18 تومان

انتخابی

1620 هزار تومان

اعطای نمایندگی به صورت اقساط

علاقه مندان به اخذ نمایندگی، می توانند طرح نمایندگی را به صورت اقساط تهیه فرمایند، بدین صورت که 50% از مبلغ طرح در هنگام عقد قرار داد و مابقی مبلغ یک ماه بعد دریافت خواهد شد.

  • پانزده روز بازگشت هزینه
  • پشتیبانی شبانه روزی
  • آموزش کامل کار با سایت